044 425 00 77

Телефон приймальні

Звіти

Засідання робочої групи "Екологічна безпека"

29 листопада у #KCPHC відбулося чергове засідання Робочої групи «Екологічна безпека», створеної при Центрі у рамках напрямку #Київ_місто_здорових_дітей_і_молоді
✍️ «Протягом року розглядалися актуальні питання екології міста та захисту здоров’я киян та громади, вносилися пропозиції, зокрема від громадських організацій, з якими створено оновлюване картування» - зауважила директорка #КМЦГЗ Olena Lukashevych.
У листопадевому заході взяли активну участь представники структурних підрозділів Київська міська державна адміністрація - КМДАДепартамент освіти і науки КиєваУправління екології та природних ресурсів КМДА, @ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», @ГО «Зелена хвиля» та інші чисельні представники громадського сектору нашого міста.
🍁Під час засідання секретар Робочої групи Tetiana Novak проінформувала присутніх про результати роботи Групи у 2019 році. Зокрема, зазначила, що серед завдань, що були поставлені на момент створення Робочої Групи, на сьогодні є виконаними більше 90%. За результатами обговорення було підтримано пропозицію визнати роботу успішною, а цілі й задачі, що ставилися перед Робочою групою – виконаними. Враховуючи вищеперелічене, було оголошено про завершення її діяльності та прийнято звернення до #KCPHC із пропозицією розпочати широкі консультації з громадським сектором міста та усіма зацікавленими стейкхолдерами щодо подальшого спільного пошуку шляхів розв’язання найактуальніших питань в екології міста, зокрема системної імплементації питань екології в освітній процес у дошкільних закладах освіти та школах Києва.
Приєднуйтеся, хто має що запропонувати!