044 425 00 77

Телефон приймальні

Київ - місто здорових дітей та молоді
Корисні поради для безпечного святкування

Свята тривають і #KCPHC пропонує декілька корисних порад, як провести їх не лише весело, але й безпечно для власного здоров’я.

ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ ПАЦІЄНТА У СФЕРІ ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА
09-13 грудня

Право дитини на здоров'я: фізична, психічна та соціальна складова

В Україні за рік реєструють понад 100 тисяч звернень за фактом насильства у сім'ї. Більшість постраждалих не звертається за допомогою, тому ця цифра у декілька разів менша. Кожна дитина, яка бачить насилля, вважається постраждалою

Пам'ятка для батьків: Як заохотити дитину до здорового харчування

Любов до здорової їжі не завжди одразу займає місце в серці дитини. Проте хороша новина в тому, що наші харчові звички - це результат навчання. Кожну дитину можна заохотити не лише їсти здорову їжу, а робити це з задоволенням.

Пам'ятка для батьків: Що робити, якщо дитина проковтнула хімічний засіб

Коли йдеться про хімічні засоби, які є практично у кожному домі, то навіть одного випадку неуважності чи недбалості батьків або родичів достатньо для тяжких наслідків здоров'ю дитини. Випадкове проковтування агресивних хімічних речовин призводить до опіків стравоходу. 

Пам'ятка батькам: Що робити, якщо дитина проковтнула сторонній предмет.

Деталі від іграшок, монети, булавки, батарейки, сережки чи ланцюжки — це далеко не весь список речей, які люблять пробувати діти на смак. Протягом року в приймальне відділення хірургії НДСЛ Охматдит звертається близько півтисячі дітей зі скаргами на проковтування сторонніх тіл. Кожна четверта дитина — потребує госпіталізації до лікарні. Розповідаємо, що робити, якщо така ситуація трапилася з вашою дитиною.